Księgarnia Księży Chrystusowców
Email
glebiny_milosierdzia

Głębiny miłosierdzia

(0)

Na pewno znasz historię o paralityku, którego czterech mężczyzn przyniosło na noszach do Jezusa, ale z powodu ogromnego tłumu musieli go spuścić do domu przez dach.

To nie paralityk przyszedł do Jezusa - to inni go przynieśli! I choć w tym człowieku nie było już nic, na czym mogłoby spocząć Oko Miłosierdzia, Bóg znalazł powód, żeby go uzdrowić! Bóg szuka choćby mikroskopijnego powodu, by w nas nie zwątpić!

Znamy ludzi, których beznadzieja, cynizm, zwątpienie, smutek, ciągłe wmawianie sobie, że nic nie ma sensu - rysują się na ich twarzach. Ich życie jest sparaliżowane i wszystko wydaje się im bez sensu. Wszystko jest dla nich ciężarem nie do zniesienia.

Może też masz przy sobie kogoś, kogo już nie możesz unieść z powodu jego beznadziejnego stanu? A może sam jesteś kimś, kto doprowadził swoje życie do paraliżu…?

Możesz jednak to zmienić! Czytając tę książkę, dowiesz się, w jaki sposób zanurzać się stopniowo w Głębiny Miłosierdzia Boga. Będziesz mógł zobaczyć to, czego do tej pory nie widziałeś. Biblia przestanie być księgą, a będzie dla Ciebie Sercem Jezusa, które swoimi potokami miłosierdzia potrafi wszystko uzdrowić.

Dlaczego jeszcze ta książka może Ci pomóc?

O. Augustyn Pelanowski to niezwykły rekolekcjonista. Napisał już wiele książek, które w szczególny sposób trafiły do serc naszych Klubowiczów. Aż dziewięć jego pozycji (m.in. "Wolni od niemocy") stało się absolutnymi bestsellerami w naszej księgarni!

Czytając tę książkę, dowiesz się także:

  • dlaczego nieszczęścia ukrywają w sobie coś najszczęśliwszego?
  • jaka pokusa jest najbardziej niebezpieczna?
  • dlaczego kompromitacje skutecznie nam służą?
  • dlaczego powinieneś kochać siebie takiego, jakim jesteś?
  • dlaczego powinieneś stworzyć pustynię w swoim życiu?
  • jak pozbyć się trędowatego mniemania o sobie samym?

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Dodatkowe informacje