Księgarnia Księży Chrystusowców
Email
5 (kopiowanie)

Księga Ochrzczonych, I Komunii Św., Zmarłych, Małżeństw, Intencji mszalnych 2 letnia i 1 roczna

(0)

1) Księga Ochrzczonych

Elegancko oprawiona w czarną okleinę księga parafialna niezbędna w każdym biurze. Zawiera 357 wpisów, po 3 na każdej stronie. Duże, przejrzyste rubryki m.in. na dane dotyczące dziecka oraz jego rodziców i chrzestnych z ich podpisami. Jest również miejsce na informacje pochodzące z odpisu aktu urodzenia. Nie brakuje też rubryki na uwagi i adnotacje dotyczące kolejnych sakramentów chrzczonego dziecka.Dla ułatwienia korzystania z niej tytuł został wydrukowany na okładce oraz na grzbiecie. 

format: A4
ilość stron: 240

 

2) Księga I Komunii Świętej

3) Księga Zmarłych

Elegancko oprawiona w czarną okleinę księga parafialna niezbędna w każdym biurze. Zawiera 476 wpisów, po 4 na każdej stronie. Przejrzyste rubryki, m.in. na dane personalne zmarłego oraz informacje dotyczące zaopatrzenia w sakramenty przed śmiercią, samego zgonu i pogrzebu. Jest miejsce na uwagi i odpis aktu zgonu z USC. Dla ułatwienia korzystania z niej tytuł został wydrukowany na okładce oraz na grzbiecie. 

 
format: A4
ilość stron: 240

4) Księga Małżeństw

Elegancko oprawiona w czarną okleinę księga parafialna niezbędna w każdym biurze. Zawiera 357 wpisów, po 3 na każdej stronie. Duże, przejrzyste rubryki m.in. na: dane personalne zaślubionych i świadków wraz ich podpisami. Jest również miejsce na ewentualne wpisy o konwalidacji czy nieważności związku. Nie brakuje też rubryki na uwagi i adnotacje dotyczące formalności cywilno-prawnych w USC. Dla ułatwienia korzystania z niej tytuł został wydrukowany na okładce oraz na grzbiecie. 
format: A4
ilość stron: 240

5) Księga Intencji mszalnych 2 letnia

Księga do wpisywania przyjętych intencji Mszy Świętych - wersja na 2 lata: 120 tygodni, tydzień na 2 stronach, dzień powszedni - 4 intencje, niedziela - 6 intencji.
Zawiera wszystkie niezbędne rubryki, aby wpisać: datę i godzinę Mszy, treść intencji, adres zamawiającego, wysokość ofiary, podpis celebransa i uwagi.
 Format A4, szyta (trwała) i estetycznie oprawiona w sztywną okładkę. Księga posiada 240 stron.
 
format: A4
ilość stron: 240

6) Księga Intencji mszalnych 1 roczna

Księga do wpisywania przyjętych intencji Mszy Świętych. Wersja na 1 rok: 54 tygodnie, jeden dzień na jednej stronie, 14 intencji na każdy dzień i miejsce na uwagi. 
Zawiera wszystkie niezbędne rubryki, aby wpisać: datę i godzinę Mszy, treść intencji, adres zamawiającego, wysokość ofiary, podpis celebransa i uwagi.
 Format A4, szyta (trwała) i estetycznie oprawiona w sztywną okładkę. Księga posiada 380 stron.
format: A4
ilość stron: 380

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Dodatkowe informacje